O nás

Firma HERMET Trade,s.r.o. vznikla v roku 2016. Hlavná činnosť spoločnosti je veľkoobchodný predaj. Napriek k tomu, že firma je iba krátky čas na trhu má za sebou veľký počet úspešných obchodov ako na území Slovenskej republiky, tak aj v Maďarsku. Už roky úspešne spolupracujeme so zahraničnými malo a veľkoobchodnými partnermi z krajín ako Poľsko,Srbsko,Slovínsko,Chorvátsko, Česko.

Vo svojich začiatkoch sa firma zaoberala veľkoobchodným predajom tesniacich šnúr, avšak reagovala na aktuálne potreby zákazníkov a rozšírila sortiment na malo a veľkoobchodný predaj krbových kachlí a kotlov.

V rámci neustáleho rozvoja a pribúdaním nových obchodných partnerov sme sa rozšírili o ďalšie veľkoobchodné sklady a rozšírili sme aj sortiment výrobkov. Sme výhradným dovozcom a distribútorom výrobkov pre : AHAC Iskra (Slovínsko), Pro Termo, d.o.o. (Srbsko), Dortech-Hermetic (Poľsko), Plamen d.o.o. (Chorvátsko), Flama (Slovensko), Stropuva (Litva), Slawex (Poľsko).

Prioritným cieľom firmy sú: maximálne vyjsť v ústrety svojim klientom,zabezpečiť rýchly dodaj tovaru, zabezpečiť široký sortiment ponúkaného tovaru a priateľské ceny. Našou snahou je budovať dlhodobé obchodné vzťahy, ktoré umožnia rozvoj spoločnosti a vedia k úspešnému obchodovaniu, prípadne aby sa vytvorili priaznivé podmienky do budúcnosti pre ďalšiu spoluprácu.  Radi privítame Vaše požiadavky ohľadom spolupráce respektívne návrhy na sortiment ponúkaného tovaru.

Radi privitáme v našich priestoroch každého potencionálneho dodávateľa alebo zákazníka na budovanie spolupráce, snáď práve Vás vážený čitateľ!

 

Tešíme sa na spoluprácu  s Vami a prajeme veľa obchodných a osobných úspechov! HERMET  Trade s.r.o.